NR8040T1R4N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR8040T1R4N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NR8040T1R4N
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1.4UH 7A 9.1 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NR8040T1R4N.pdf2.NR8040T1R4N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NR8040T1R4N
Številka dela NR8040T1R4N Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1.4UH 7A 9.1 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345810 pcs Podatkovni list 1.NR8040T1R4N.pdf2.NR8040T1R4N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-1996-2
LM NR 8040T 1R4N
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.4µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 63MHz natančen opis 1.4µH Shielded Wirewound Inductor 7A 9.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.1 mOhm Max Trenutna ocena 7A
Tok - nasičenost 9A