TMK063CK0R5DP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CK0R5DP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK063CK0R5DP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.5PF 25V C0K 0201
Podatkovni listi: TMK063CK0R5DP-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TMK063CK0R5DP-F
Številka dela TMK063CK0R5DP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.5PF 25V C0K 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5228985 pcs Podatkovni list TMK063CK0R5DP-F.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0K
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RM TMK063 CK0R5DP-F
TMK063CK0R5DPF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.5pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0K 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 0.5pF