TMK063CK1R5CP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CK1R5CP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK063CK1R5CP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1.5PF 25V C0K 0201
Podatkovni listi: TMK063CK1R5CP-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TMK063CK1R5CP-F
Številka dela TMK063CK1R5CP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1.5PF 25V C0K 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4904392 pcs Podatkovni list TMK063CK1R5CP-F.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0K
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena RM TMK063 CK1R5CP-F
TMK063CK1R5CPF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0K 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 1.5pF