UP050CH331J-KFCZ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UP050CH331J-KFCZ
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V C0H AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050CH331J-KFCZ.pdf2.UP050CH331J-KFCZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050CH331J-KFCZ
Številka dela UP050CH331J-KFCZ Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 330PF 50V C0H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2272091 pcs Podatkovni list 1.UP050CH331J-KFCZ.pdf2.UP050CH331J-KFCZ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CH UP050CH331J-KFC Z
UP050CH331JKFCZ
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0H Axial Zmogljivost 330pF