UP050CH331J-NACZ
pregled izdelka
Številka dela: UP050CH331J-NACZ
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V C0H AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050CH331J-NACZ.pdf2.UP050CH331J-NACZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050CH331J-NACZ
Številka dela UP050CH331J-NACZ Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 330PF 50V C0H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2075171 pcs Podatkovni list 1.UP050CH331J-NACZ.pdf2.UP050CH331J-NACZ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CH UP050CH331J-NAC Z
UP050CH331JNACZ
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0H Axial Zmogljivost 330pF