UP050F473Z-NACZ
pregled izdelka
Številka dela: UP050F473Z-NACZ
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.047UF 50V AXIAL
Podatkovni listi: 1.UP050F473Z-NACZ.pdf2.UP050F473Z-NACZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050F473Z-NACZ
Številka dela UP050F473Z-NACZ Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.047UF 50V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1976198 pcs Podatkovni list 1.UP050F473Z-NACZ.pdf2.UP050F473Z-NACZ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient F
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena CH UP050 F473Z-NAC Z
UP050F473ZNACZ
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.047µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor F Axial Zmogljivost 0.047µF