UP050RH010M-B-B
pregled izdelka
Številka dela: UP050RH010M-B-B
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 1PF 50V R2H AXIAL
Podatkovni listi: UP050RH010M-B-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050RH010M-B-B
Številka dela UP050RH010M-B-B Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 1PF 50V R2H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2567843 pcs Podatkovni list UP050RH010M-B-B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R2H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050RH010M-B-B
UP050RH010MBB
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 1pF ±20% 50V Ceramic Capacitor R2H Axial Zmogljivost 1pF