UP050RH4R7K-KFC
pregled izdelka
Številka dela: UP050RH4R7K-KFC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 50V R2H AXIAL
Podatkovni listi: UP050RH4R7K-KFC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050RH4R7K-KFC
Številka dela UP050RH4R7K-KFC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 4.7PF 50V R2H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2415375 pcs Podatkovni list UP050RH4R7K-KFC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R2H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050RH4R7K-KFC
UP050RH4R7KKFC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 4.7pF ±10% 50V Ceramic Capacitor R2H Axial Zmogljivost 4.7pF