UP050RH5R6K-NAC
pregled izdelka
Številka dela: UP050RH5R6K-NAC
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 50V R2H AXIAL
Podatkovni listi: UP050RH5R6K-NAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UP050RH5R6K-NAC
Številka dela UP050RH5R6K-NAC Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 5.6PF 50V R2H AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2124048 pcs Podatkovni list UP050RH5R6K-NAC.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient R2H
Velikost / dimenzija 0.087" Dia x 0.126" L (2.20mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena RH UP050RH5R6K-NAC
UP050RH5R6KNAC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 5.6pF ±10% 50V Ceramic Capacitor R2H Axial Zmogljivost 5.6pF