L18P050D15
TamuraTamura
L18P050D15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L18P050D15
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Podatkovni listi: L18P050D15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L18P050D15
Številka dela L18P050D15 Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14028 pcs Podatkovni list L18P050D15.pdf
Napetost - oskrba ±15V Serija L18PXXXD15
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Izhod Ratiometric, Voltage Druga imena L18P050D15-ND
MT7394
S1-L18P050D15EY
delovna temperatura -30°C ~ 80°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Linearnost ±1%
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost DC ~ 100kHz
Za merjenje AC/DC natančen opis Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - zaznavanje 50A