L18P050S05R
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L18P050S05R
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Podatkovni listi: L18P050S05R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L18P050S05R
Številka dela L18P050S05R Proizvajalec Tamura
Opis SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12080 pcs Podatkovni list L18P050S05R.pdf
Napetost - oskrba 5V Serija L18PXXXS05
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Izhod Ratiometric, Voltage Druga imena 9-L18P050S05RZY
delovna temperatura -30°C ~ 80°C Število kanalov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Linearnost ±1% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost DC ~ 100kHz Za merjenje AC/DC
natančen opis Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tok - Supply (Max) 15mA
Trenutni - zaznavanje 50A Natančnost -