PL5.0-16-130B
TamuraTamura
PL5.0-16-130B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PL5.0-16-130B
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Podatkovni listi: PL5.0-16-130B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
1026 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PL5.0-16-130B
Številka dela PL5.0-16-130B Proizvajalec Tamura
Opis XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21936 pcs Podatkovni list PL5.0-16-130B.pdf
Utež - Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 8V, Series 16V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 3500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 36.37mm W Serija PL5.0-xx-130B
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 5 VA Druga imena MT3114
PL5.0-16
PL5.0-16(BOX)
PL5.0-16(BULK)
PL5016130B
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 35.60mm Tok - izhod (maks.) Parallel 620mA, Series 310mA
Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PL50-4
PL50-4
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN TPS PLUG STR 50OHM SOLDER
Na zalogi: 4619 pcs
Prenesi: PL50-4.pdf
RFQ
PL50-1
PL50-1
Proizvajalci: Bel