PL5.0-20-130B
TamuraTamura
PL5.0-20-130B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PL5.0-20-130B
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Podatkovni listi: PL5.0-20-130B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
54 pcs
108 pcs
270 pcs
540 pcs
1026 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PL5.0-20-130B
Številka dela PL5.0-20-130B Proizvajalec Tamura
Opis XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20813 pcs Podatkovni list PL5.0-20-130B.pdf
Utež - Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 10V, Series 20V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 3500Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 36.37mm W Serija PL5.0-xx-130B
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 5 VA Druga imena MT3120
PL5.0-20
PL5.0-20(BOX)
PL5.0-20(BULK)
PL5020130B
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 35.60mm Tok - izhod (maks.) Parallel 500mA, Series 250mA