VPM240-10400
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPM240-10400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPM240-10400
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR 2500VA MED GRADE CHASS MNT
Podatkovni listi: VPM240-10400.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 331 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 331 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPM240-10400
Številka dela VPM240-10400 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR 2500VA MED GRADE CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 331 pcs Podatkovni list VPM240-10400.pdf
Utež 47 lbs (21.3kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V
Napetost - primarna 100V, 120V, 220V, 240V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 215.00mm Dia Serija Toroidal Medical, VPM
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 2500 VA Druga imena 237-2064
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 120.00mm Tok - izhod (maks.) Parallel 21.8A, Series 10.4A