VPM240-20800
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPM240-20800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPM240-20800
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR 5000VA MED GRADE CHASS MNT
Podatkovni listi: VPM240-20800.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 195 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 195 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPM240-20800
Številka dela VPM240-20800 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR 5000VA MED GRADE CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195 pcs Podatkovni list VPM240-20800.pdf
Utež 91 lbs (41.3kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V
Napetost - primarna 208V, 240V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 277.00mm Dia Serija Toroidal Medical, VPM
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 5000 VA Druga imena 237-2067
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 140.00mm Tok - izhod (maks.) Parallel 41.6A, Series 20.8A