VPM240-31200
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPM240-31200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPM240-31200
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR 7500VA MED GRADE CHASS MNT
Podatkovni listi: VPM240-31200.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 149 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPM240-31200
Številka dela VPM240-31200 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR 7500VA MED GRADE CHASS MNT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149 pcs Podatkovni list VPM240-31200.pdf
Utež 137 lbs (62.1kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V
Napetost - primarna 208V, 240V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 330.00mm Dia Serija Toroidal Medical, VPM
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 7500 VA Druga imena 237-2069
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 140.00mm Tok - izhod (maks.) Parallel 62.4A, Series 31.2A