VPP10-2000-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP10-2000-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPP10-2000-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE
Podatkovni listi: VPP10-2000-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPP10-2000-B
Številka dela VPP10-2000-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 20VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13391 pcs Podatkovni list VPP10-2000-B.pdf
Utež 0.9 lb (408.23g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 5V, Series 10V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 57.15mm L x 47.63mm W Serija PC Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 20 VA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 41.28mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 4A, Series 2A Center Tapnite No