VPP28-090
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-090 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPP28-090
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE
Podatkovni listi: VPP28-090.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPP28-090
Številka dela VPP28-090 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 2.5VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20819 pcs Podatkovni list VPP28-090.pdf
Utež 0.25 lb (113.4g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 14V, Series 28V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 33.32mm W Serija PC Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 2.5 VA Druga imena 10478
VPP28090
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Višina - sedež (maks.) 28.58mm Tok - izhod (maks.) Parallel 180mA, Series 90mA