VPP28-180-B
Triad MagneticsTriad Magnetics
VPP28-180-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VPP28-180-B
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE
Podatkovni listi: VPP28-180-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VPP28-180-B
Številka dela VPP28-180-B Proizvajalec Triad Magnetics
Opis XFRMR LAMINATED 5VA THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21158 pcs Podatkovni list VPP28-180-B.pdf
Utež 0.37 lb (167.83g) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 14V, Series 28V
Napetost - primarna 115V, 230V Napetost - izolacija 4000Vrms
Tip Laminated Core Sklop zaključka PC Pin
Velikost / dimenzija 41.28mm L x 33.32mm W Serija PC Mount: World Series™
Sekundarno navijanje (s) Dual Primarno navijanje (i) Dual
Moč - maks 5 VA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 34.93mm
Tok - izhod (maks.) Parallel 360mA, Series 180mA Center Tapnite No