WDU75-800
Triad MagneticsTriad Magnetics
Triad Magnetics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WDU75-800
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 800MA
Podatkovni listi: WDU75-800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WDU75-800
Številka dela WDU75-800 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MNT ADPTR 7.5V 800MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12838 pcs Podatkovni list WDU75-800.pdf
Utež - Napetost - izhod 7.5V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 2.76" L x 1.97" W x 1.61" H (70.0mm x 50.0mm x 41.0mm)
Serija WDU Področje uporabe North America
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 237-2328
WDU75-800-ND
delovna temperatura -10°C ~ 40°C
Brez porabe energije - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 7.5V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 800mA
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve cUL, UL