WDU9-1000
Triad MagneticsTriad Magnetics
WDU9-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WDU9-1000
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 1A
Podatkovni listi: WDU9-1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WDU9-1000
Številka dela WDU9-1000 Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 1A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9359 pcs Podatkovni list WDU9-1000.pdf
Utež - Napetost - izhod 9V
Napetost - Vhod 120VAC Velikost / dimenzija 3.15" L x 2.36" W x 1.89" H (80.0mm x 60.0mm x 48.0mm)
Serija WDU Področje uporabe North America
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 237-2330
WDU9-1000-ND
delovna temperatura -10°C ~ 40°C
Brez porabe energije - Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vrsta vnosa Fixed Blade Vhodni priključek NEMA 1-15P
Obrazec Wall Mount Učinkovitost -
natančen opis 9V AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Tok - izhod (maks.) 1A
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve cUL, UL
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WDU9-100
WDU9-100
Proizvajalci: Triad Magnetics
Opis: AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 100MA