P006-006-HG13CL
Tripp LiteTripp Lite
P006-006-HG13CL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P006-006-HG13CL
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka CORD 16AWG 5-15P-IEC 320-C13 6'
Podatkovni listi: P006-006-HG13CL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P006-006-HG13CL
Številka dela P006-006-HG13CL Proizvajalec Tripp Lite
Opis CORD 16AWG 5-15P-IEC 320-C13 6' Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 15516 pcs Podatkovni list P006-006-HG13CL.pdf
Žični merilnik 16 AWG Voltage Rating 125VAC
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena P006-006-HG13CL-ND
TL1335
delovna temperatura - Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 6.00' (1.83m) Lastnosti -
natančen opis 6.00' (1.83m) Power Cord Black NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT Trenutna ocena 13A