P006-010-HG10
Tripp LiteTripp Lite
P006-010-HG10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P006-010-HG10
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka CORD 18AWG 5-15P-IEC 320-C13 10'
Podatkovni listi: P006-010-HG10.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P006-010-HG10
Številka dela P006-010-HG10 Proizvajalec Tripp Lite
Opis CORD 18AWG 5-15P-IEC 320-C13 10' Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 10037 pcs Podatkovni list P006-010-HG10.pdf
Žični merilnik 18 AWG Voltage Rating 125VAC
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena P006-010-HG10-ND
TL1336
delovna temperatura - Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 10.00' (3.05m) Lastnosti -
natančen opis 10.00' (3.05m) Power Cord Black NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT Trenutna ocena 10A