P006-025-HG15
Tripp LiteTripp Lite
P006-025-HG15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P006-025-HG15
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka CORD 14AWG 5-15P-IEC 320-C13 25'
Podatkovni listi: P006-025-HG15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije P006-025-HG15
Številka dela P006-025-HG15 Proizvajalec Tripp Lite
Opis CORD 14AWG 5-15P-IEC 320-C13 25' Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 4353 pcs Podatkovni list P006-025-HG15.pdf
Žični merilnik 14 AWG Voltage Rating 125VAC
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena P006-025-HG15-ND
TL1340
delovna temperatura - Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 25.00' (7.62m) Lastnosti -
natančen opis 25.00' (7.62m) Power Cord Black NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT Trenutna ocena 15A