P006-015-HG10
Tripp LiteTripp Lite
P006-015-HG10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P006-015-HG10
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka CORD 18AWG 5-15P-IEC 320-C13 15'
Podatkovni listi: P006-015-HG10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P006-015-HG10
Številka dela P006-015-HG10 Proizvajalec Tripp Lite
Opis CORD 18AWG 5-15P-IEC 320-C13 15' Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 8253 pcs Podatkovni list P006-015-HG10.pdf
Žični merilnik 18 AWG Voltage Rating 125VAC
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena P006-015-HG10-ND
TL1338
delovna temperatura - Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 15.00' (4.57m) Lastnosti -
natančen opis 15.00' (4.57m) Power Cord Black NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT Trenutna ocena 10A