MDCD270P050M250A40
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDCD270P050M250A40
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka EVAL BRD FOR MDCM270P050M250A40
Podatkovni listi: 1.MDCD270P050M250A40.pdf2.MDCD270P050M250A40.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 166 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDCD270P050M250A40
Številka dela MDCD270P050M250A40 Proizvajalec Vicor
Opis EVAL BRD FOR MDCM270P050M250A40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166 pcs Podatkovni list 1.MDCD270P050M250A40.pdf2.MDCD270P050M250A40.pdf
Napetost - izhod 5V Napetost - Vhod 160 V ~ 420 V
Uporabljena IC / del MDCM270P050M250A40 Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Chip® DCM® Topologija regulatorja Buck
Moč - izhod 250W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 1102-5439 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Glavni namen DC/DC, Step Down Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - izhod 50A Vrsta plošče Fully Populated