MDCD270P240M500A40
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDCD270P240M500A40
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka EVAL BRD FOR MDCM270P240M500A40
Podatkovni listi: MDCD270P240M500A40.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 175 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 175 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDCD270P240M500A40
Številka dela MDCD270P240M500A40 Proizvajalec Vicor
Opis EVAL BRD FOR MDCM270P240M500A40 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175 pcs Podatkovni list MDCD270P240M500A40.pdf
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 160 V ~ 420 V
Uporabljena IC / del MDCM270P240M500A40 Priložena vsebina Board(s)
Serija VI Chip® DCM® Topologija regulatorja Buck
Moč - izhod 500W Izhodi in tipi 1, Isolated