PFM4914BB6M48D0T04
VicorVicor
PFM4914BB6M48D0T04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFM4914BB6M48D0T04
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka AC/DC CNV 400W 48V SHRT PIN T GR
Podatkovni listi: PFM4914BB6M48D0T04.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 155 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 155 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFM4914BB6M48D0T04
Številka dela PFM4914BB6M48D0T04 Proizvajalec Vicor
Opis AC/DC CNV 400W 48V SHRT PIN T GR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155 pcs Podatkovni list PFM4914BB6M48D0T04.pdf
Utež 0.344 lb (156.04g) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.91" L x 1.40" W x 0.37" H (124.8mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VIA PFM™ Moč (Watts) 400W
Paket / primer 4-DIP Module Druga imena 1102-5463
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Pravilo obremenitve ±3%
Uredba o vrsticah ±3% Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti External Rectification Required, PFC, Universal Input Učinkovitost 92%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8.33A