PFM4914VB6M24D0T00
VicorVicor
PFM4914VB6M24D0T00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PFM4914VB6M24D0T00
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 400W
Podatkovni listi: 1.PFM4914VB6M24D0T00.pdf2.PFM4914VB6M24D0T00.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 167 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 167 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PFM4914VB6M24D0T00
Številka dela PFM4914VB6M24D0T00 Proizvajalec Vicor
Opis AC/DC CONVERTER 24V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167 pcs Podatkovni list 1.PFM4914VB6M24D0T00.pdf2.PFM4914VB6M24D0T00.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.91" L x 1.40" W x 0.37" H (124.8mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VIA PFM™ Moč (Watts) 400W
Druga imena 1102-5427
PFA175B240T400A33
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 92% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 16.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 16.7A Odobritve CE, cTUVus, cURus