V110C24H100BG
pregled izdelka
Številka dela: V110C24H100BG
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: V110C24H100BG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 388 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 388 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V110C24H100BG
Številka dela V110C24H100BG Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 388 pcs Podatkovni list V110C24H100BG.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 86.3%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input Tok - izhod (maks.) 4.17A
Številka osnovnega dela V110C24H100 Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
V110C24H100B2
V110C24H100B2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Na zalogi: 4801 pcs
Prenesi: V110C24H100B2.pdf
RFQ
V110C24H100B
V110C24H100B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Na zalogi: 4923 pcs
Prenesi: V110C24H100B.pdf
RFQ
V110C24H100BL3
V110C24H100BL3
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Prenesi: V110C24H100BL3.pdf
V110C24H100BG2
V110C24H100BG2
Opis: DC DC CONVERTER 24V 100W