V110C24H100BG2
pregled izdelka
Številka dela: V110C24H100BG2
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 100W
Podatkovni listi: V110C24H100BG2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V110C24H100BG2
Številka dela V110C24H100BG2 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 24V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3998 pcs Podatkovni list V110C24H100BG2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 66V Napetost - Vhod (maks.) 154V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 86.3% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 66V - 154V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Številka osnovnega dela V110C24H100