V24A3V3C264B3
VicorVicor
V24A3V3C264B3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A3V3C264B3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Podatkovni listi: V24A3V3C264B3.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 357 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 357 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24A3V3C264B3
Številka dela V24A3V3C264B3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 264W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 357 pcs Podatkovni list V24A3V3C264B3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 264W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 78.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 80A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24A3V3C264BF3
V24A3V3C264BF3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Na zalogi: 5319 pcs
Prenesi: V24A3V3C264BF3.pdf
RFQ
V24A3V3C264B
V24A3V3C264B
Proizvajalci: Vicor