V24A3V3C264BF
VicorVicor
V24A3V3C264BF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A3V3C264BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Podatkovni listi: V24A3V3C264BF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24A3V3C264BF
Številka dela V24A3V3C264BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 264W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4311 pcs Podatkovni list V24A3V3C264BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 264W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 78.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 80A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 80A
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24A3V3C264BF3
V24A3V3C264BF3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 264W
Na zalogi: 5319 pcs
Prenesi: V24A3V3C264BF3.pdf
RFQ
V24A3V3C200BS3
V24A3V3C200BS3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 200W
Na zalogi: 4457 pcs
Prenesi: V24A3V3C200BS3.pdf
RFQ
V24A3V3C264B
V24A3V3C264B
Na zalogi: 344 pcs
Prenesi: V24A3V3C264B.pdf
V24A3V3C264BL
V24A3V3C264BL
Na zalogi: 329 pcs
Prenesi: V24A3V3C264BL.pdf
V24A3V3C264BF2
V24A3V3C264BF2