V24A5M400B
VicorVicor
V24A5M400B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A5M400B
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 400W
Podatkovni listi: V24A5M400B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V24A5M400B
Številka dela V24A5M400B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5894 pcs Podatkovni list V24A5M400B.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 80A
Številka osnovnega dela V24A5M400 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24A5M400B3
V24A5M400B3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Na zalogi: 4511 pcs
Prenesi: V24A5M400B3.pdf
RFQ
V24A5M300BS
V24A5M300BS
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 4440 pcs
Prenesi: V24A5M300BS.pdf
RFQ
V24A5M300BS3
V24A5M300BS3
Opis: DC DC CONVERTER 5V 300W
Prenesi: V24A5M300BS3.pdf
V24A5M400B2
V24A5M400B2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Prenesi: V24A5M400B2.pdf
V24A5M400BG
V24A5M400BG
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Na zalogi: 178 pcs
Prenesi: V24A5M400BG.pdf
V24A5M400BF3
V24A5M400BF3
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Prenesi: V24A5M400BF3.pdf
V24A5M400BF2
V24A5M400BF2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W