V24A5M400BF
VicorVicor
V24A5M400BF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24A5M400BF
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 400W
Podatkovni listi: V24A5M400BF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V24A5M400BF
Številka dela V24A5M400BF Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4895 pcs Podatkovni list V24A5M400BF.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 80A
Številka osnovnega dela V24A5M400 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24A5M300BS2
V24A5M300BS2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 300W
Na zalogi: 5513 pcs
Prenesi: V24A5M300BS2.pdf
RFQ
V24A5M400B
V24A5M400B
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Na zalogi: 5894 pcs
Prenesi: V24A5M400B.pdf
RFQ
V24A5M400BL
V24A5M400BL
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Na zalogi: 147 pcs
Prenesi: V24A5M400BL.pdf
V24A5M400BG2
V24A5M400BG2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W
Prenesi: V24A5M400BG2.pdf
V24A5M400BF2
V24A5M400BF2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W