V24C5M100BN3
pregled izdelka
Številka dela: V24C5M100BN3
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 100W
Podatkovni listi: V24C5M100BN3.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 372 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V24C5M100BN3
Številka dela V24C5M100BN3 Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372 pcs Podatkovni list V24C5M100BN3.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 20A