V24C5M125B
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V24C5M125B
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 125W
Podatkovni listi: V24C5M125B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije V24C5M125B
Številka dela V24C5M125B Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 125W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4747 pcs Podatkovni list V24C5M125B.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serija MICRO Moč (Watts) 125W
Pakiranje Bulk Paket / primer Quarter Brick
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 84.1% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 25A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 25A Številka osnovnega dela V24C5M125
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V24C5M100BN3
V24C5M100BN3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 372 pcs
Prenesi: V24C5M100BN3.pdf
RFQ
V24C5M125BF
V24C5M125BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 125W
Na zalogi: 5049 pcs
Prenesi: V24C5M125BF.pdf
RFQ
V24C5M100BN2
V24C5M100BN2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 302 pcs
Prenesi: V24C5M100BN2.pdf
V24C5M125B2
V24C5M125B2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 125W
Na zalogi: 4273 pcs
Prenesi: V24C5M125B2.pdf
V24C5M125B3
V24C5M125B3
Opis: DC DC CONVERTER 5V 125W
Na zalogi: 298 pcs
Prenesi: V24C5M125B3.pdf
V24C5M125BF3
V24C5M125BF3
Opis: DC DC CONVERTER 5V 125W
Prenesi: V24C5M125BF3.pdf
V24C5M125BF2
V24C5M125BF2
Opis: DC DC CONVERTER 5V 125W
Prenesi: V24C5M125BF2.pdf
V24C5M100BN
V24C5M100BN
Opis: DC DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 371 pcs
Prenesi: V24C5M100BN.pdf
V24C5M125BG
V24C5M125BG
Opis: DC DC CONVERTER 5V 125W