V48A5E400BL
VicorVicor
V48A5E400BL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A5E400BL
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 400W
Podatkovni listi: V48A5E400BL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 372 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V48A5E400BL
Številka dela V48A5E400BL Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 372 pcs Podatkovni list V48A5E400BL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.62" H (116.8mm x 55.9mm x 15.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Lastnosti OVP, UVLO
Učinkovitost 84.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 80A Številka osnovnega dela V48A5E400