V48A5E400BS
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V48A5E400BS
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 400W
Podatkovni listi: V48A5E400BS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V48A5E400BS
Številka dela V48A5E400BS Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 400W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4254 pcs Podatkovni list V48A5E400BS.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Moč (Watts) 400W
Pakiranje Bulk Paket / primer Full Brick
delovna temperatura -10°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 84.5%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 80A
Številka osnovnega dela V48A5E400 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V48A5E400BS2
V48A5E400BS2
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 5V 400W