V72B48M250BN
VicorVicor
Vicor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V72B48M250BN
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 250W
Podatkovni listi: V72B48M250BN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V72B48M250BN
Številka dela V72B48M250BN Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4686 pcs Podatkovni list V72B48M250BN.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 43V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 5.21A