V72B48M250BS
pregled izdelka
Številka dela: V72B48M250BS
Proizvajalec / znamka: Vicor
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 250W
Podatkovni listi: V72B48M250BS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije V72B48M250BS
Številka dela V72B48M250BS Proizvajalec Vicor
Opis DC DC CONVERTER 48V 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4538 pcs Podatkovni list V72B48M250BS.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 43V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Moč (Watts) 250W
Pakiranje Bulk Paket / primer 9-DIP Module
delovna temperatura -55°C ~ 100°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti OVP, UVLO Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 43V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 5.21A
Številka osnovnega dela V72B48M250 Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
V72B48M250BN3
V72B48M250BN3
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 250W
Na zalogi: 5283 pcs
Prenesi: V72B48M250BN3.pdf
RFQ
V72B48T250BF
V72B48T250BF
Proizvajalci: Vicor
Opis: DC DC CONVERTER 48V 250W
Na zalogi: 5443 pcs
Prenesi: V72B48T250BF.pdf
RFQ
V72B48M250BS3
V72B48M250BS3
Opis: DC DC CONVERTER 48V 250W
Prenesi: V72B48M250BS3.pdf
V72B48M250BS2
V72B48M250BS2
Opis: DC DC CONVERTER 48V 250W