Y0011312K500F9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0011312K500F9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 312.5K OHM 0.6W 1% RADIAL
Podatkovni listi: Y0011312K500F9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0011312K500F9L
Številka dela Y0011312K500F9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 312.5K OHM 0.6W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6601 pcs Podatkovni list Y0011312K500F9L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 312.5 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 312.5 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil