Y0011316K000B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0011316K000B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 316K OHM 0.1% 0.6W RADIAL
Podatkovni listi: Y0011316K000B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0011316K000B9L
Številka dela Y0011316K000B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 316K OHM 0.1% 0.6W RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2064 pcs Podatkovni list Y0011316K000B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Serija S Odpornost 316 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.49mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 316 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil