Y001420K0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y001420K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 20K OHM 1/5W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y001420K0000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001420K0000T0L
Številka dela Y001420K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 20K OHM 1/5W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14715 pcs Podatkovni list Y001420K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 20 kOhms ±0.01% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil