Y0014220R390A0L
pregled izdelka
Številka dela: Y0014220R390A0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 220.39 OHM 1/5W 0.05% AXIAL
Podatkovni listi: Y0014220R390A0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0014220R390A0L
Številka dela Y0014220R390A0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 220.39 OHM 1/5W 0.05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 15407 pcs Podatkovni list Y0014220R390A0L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Serija VMTA55 Odpornost 220.39 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 220.39 Ohms ±0.05% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil