Y0015139R800B9L
pregled izdelka
Številka dela: Y0015139R800B9L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 139.8 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: Y0015139R800B9L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y0015139R800B9L
Številka dela Y0015139R800B9L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 139.8 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15029 pcs Podatkovni list Y0015139R800B9L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.160" Dia x 0.375" L (4.06mm x 9.53mm)
Serija VMTB60 Odpornost 139.8 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 139.8 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil