Y001515K0000T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y001515K0000T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 15K OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y001515K0000T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y001515K0000T0L
Številka dela Y001515K0000T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 15K OHM 1/4W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 13139 pcs Podatkovni list Y001515K0000T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.160" Dia x 0.375" L (4.06mm x 9.53mm)
Serija VMTB60 Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 15 kOhms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil