Y005810K5130T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Y005810K5130T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 10.513K OHM 0.3W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y005810K5130T0L.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y005810K5130T0L
Številka dela Y005810K5130T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 10.513K OHM 0.3W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16593 pcs Podatkovni list Y005810K5130T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Odpornost 10.513 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10.513 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil