Y005810K8130T0L
pregled izdelka
Številka dela: Y005810K8130T0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 10.813K OHM 0.3W 0.01% AXIAL
Podatkovni listi: Y005810K8130T0L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Y005810K8130T0L
Številka dela Y005810K8130T0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 10.813K OHM 0.3W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20640 pcs Podatkovni list Y005810K8130T0L.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±8ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" Dia x 0.500" L (6.60mm x 12.70mm)
Serija VTA Odpornost 10.813 kOhms
Moč (Watts) 0.3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 10.813 kOhms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil