Y07932K12500B0L
pregled izdelka
Številka dela: Y07932K12500B0L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka RES 2.125K OHM 0.6W 0.1% RADIAL
Podatkovni listi: Y07932K12500B0L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Y07932K12500B0L
Številka dela Y07932K12500B0L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis RES 2.125K OHM 0.6W 0.1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14821 pcs Podatkovni list Y07932K12500B0L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Serija RCK Odpornost 2.125 kOhms
Moč (Watts) 0.6W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.336" (8.53mm) Lastnosti Moisture Resistant, Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 2.125 kOhms ±0.1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil